Počet zobrazení stránky

pondělí 9. prosince 2013

Kocourek

nám v posledních dnech dělal trochu starosti - byl nezvykle samotářský, nedojídal a často blinkal. Tak musel do přepravky a k paní doktorce. Teplotu neměl, ale vypadalo to na problém se zuby a dásněmi. Byl naprosto úžasně hodný, protože si bez jediného pohnutí nechal dát dvě injekce, sundat zubní kámen (jen jeden zoubek má citlivý, s tím bude asi v budoucnu problém) a ostříhat drápky. Dostal prášky k lepšímu trávení a zdá se, že je vše v pořádku. Jen mne vyděsilo, že podle kočičího kalendáře je to již úctyhodný kocouří více jak sedmdesátiletý kmet - ten čas letí jak splašený. A přitom je to takový krasavec - inu, posuďte sami a musíte mi dát za pravdu:


Fešák, že? :-) Takhle ostražitě dohlíží na  pořádek v ulici. Je to prostě chlupatý pelichavý miláček, který se při seskoku svými  tlapkami umí na zdi krásně podepsat. 

Hezký den a děkuji za Vaši tichou návštěvu.


2 komentáře:

 1. Kočičky jsou i naši chlupatí miláčci.
  Umí se podepsat i jinak !
  Až na fotce u ledničky jsem si všimla černé hrany.......!
  Přeji celé vaší rodině pevné zdraví
  Jaromila

  OdpovědětVymazat
 2. Jaromilko, to není lednička, ale parapet otevřeného okna, ze kterého kouká kocourek a je mu vidět jen ocásek. :-) Děkuji za přání a také všem u Vás doma přeji pohodu a hodně zdraví.

  OdpovědětVymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.