Počet zobrazení stránky

středa 23. dubna 2014

A je to bílé...

jen to natírání bylo trošku složitější. Prostřední přihrádka nešla vyndat, abych ji mohla natřít - tak jsem musela vymontovat zadní část skříňky a natřít všechny části zvlášť...

Myslím sí, že bílá barva skříňce vyloženě sluší...:-)
Hodně pohody


10 komentářů:

 1. Nuž, čo dodať - je to krásne tvarovaný kus, ktorému pristane nielen biela, ale kľudne aj hnedá. Do tvojho interiéru však Ladi určite v bielom prevedení.
  J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, Janinko, u mně doma jde nejlépe vše v bílém, ale v jiném interiéru by byla skřiňka hezká i hnědá. Měj se hezky a hodně radosti z kočičáčků. :-)

   Vymazat
 2. Přesně jak jste psala - vyniknou detaily! V té hnědé nebylo zdaleka tolik poznat, že je skřínka tak krásně vyřezávaná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano - rozeznám více detailů na bílém než na tmavé barvě. Takhle to mám i s látkami, kdy třeba na bílé či hodně světlé vidím každý detail a na tmavé téměř nic. Hodně pohody, Hani.

   Vymazat
 3. Wau vedela som ,že si šikovná skrinka je úžasná v bielom prevedení vyzerá skvele.Padne tam ako uliata akoby tam patrila.Krása.Maj sa krásne.Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejný pocit mám i já, Reni - že tam skříňka je odjakživa. Jen musím dávat pozor při otevírání - barva na pantech má snahu odpadávat. Hezký den a hodně pohody.

   Vymazat
 4. Panečku to je něžná krása.
  pěkný den Majka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu ve výsledku vypadá skřiňka křehce a jemně, i když je dosti široká. Přeji, Majko, hodně pohody.

   Vymazat
 5. This cabinet turned out lovely!!!

  OdpovědětVymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.