Počet zobrazení stránky

neděle 13. dubna 2014

Kvetoucí sakury

lemují naši ulici . Občas nějaké  projíždějící vysoké auto ulomí větvičku přesahující do silnice. Takové větvičky sakury ve váze dělají radost také kocourkovi

 ... a takhle krásně se do rána rozvinuly

A když se kocourkovi podaří zachytit drápkem do právě vyžehleného naškrobeného richelieu ubrusu a namačkat ho pod sebe, aby se mu pohodlně leželo - to je pak nejvíc spokojený...

Hodně pohody

4 komentáře:

 1. Milá Lada ,sakura má krásnu farbu a nádhernú vôňu,moja mamička ju má v záhrade aj keď ešte nie je veľmi veľká je nádherná, a u teba doma vyzerá úžasne.Vidím,že malý čertík sa má výborne keď tak pózuje ako manekýnka.Pá,pá.
  Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Renatko, květy sakury jsou opravdu nádherné a já si je ponechávám v misce usušené, voní a vypadají moc krásně. A kocourek se opravdu předvádí, je to krásné ho pozorovat. Papa, přeji Ti hezké dny.

   Vymazat
 2. Lado, tak vidím, že nejsem sama, kdo vymazluje své chlupaté děti. Kocourek se má opravdu báječně, to jde vidět.:-) U nás si takhle lebedí 4 kousky.......:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mileno, to musí být moc radosti, mít čtyři takové chlupáče - oni se pak nenudí a vy máte také o zábavu postaráno. :-) Jsou to moc krásní členové rodiny a navíc se mi líbí, jaké mají kouzelné ladné pohyby, třeba když složí pacičky pod sebe nebo je překříží...:-)

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.