Počet zobrazení stránky

středa 14. května 2014

Být blížencem

není vůbec jednoduché - dva lidé v jednom... Toto se o blížencích píše :

Žena ve znamení Blíženců v sobě ukrývá několik osobností, jednu zajímavější než druhou. Je kreativní, přátelská, otevřená a veselá, má pestrou paletu koníčků a široký okruh přátel.Je velmi činorodá a společenská, zvládá se věnovat spoustě různorodých věcí najednou. Má skvělé komunikační schopnosti.
Její city a myšlenky se pohybují tak rychle a nepředvídatelně, že pro ostatní není snadné ji pochopit a držet s ní krok. Ráda se baví a chodí mezi lidi. Kdykoliv má čas, rozšiřuje si obzory četbou a učí se nové věci. Má smysl pro umění.Stereotyp jí nesedí a rozhodně se nespokojí s rolí ženy v domácnosti...

Pokud jde o mne, nemyslím si, že ty osobnosti ve mně jsou zas až tak zajímavé a přátelské, protože nemám široký okruh přátel (naopak, pravých přátel mám jen několik a o to víc si jich vážím), v poslední době se stávám spíše nespolečenskou až uzavřenou a nerada chodím mezi lidi (zdá se mi totiž, že mizí slušnost a ohleduplnost), stereotyp mi rozhodně sedí stejně jako role ženy v domácnosti (v té jsem  dokonce nejraději). Ale s těmi dvěma osobnostmi v jednom -  to je problém zejména v rozhodování o maličkostech. Jeden den se mi líbí tohle a druhý den se divím, jak jsem se na to mohla vůbec podívat a třetí den se vracím k tomu původnímu názoru... Klasický příklad toho je na těchto fotkách:
 


Jde o to, že jsem se rozhodla přeplést jeden nenošený růžový mohérový svetr a při té příležitosti spotřebovat i různé zbylé vlny. Představa je jasná - volný zapínací svetr v převládající růžové barvě (té vlny mám nejvíc) a širokými okraji. Začala jsem přední díl a druhý den se mi to přestalo líbit, tak jsem začala druhý přední díl a  nemůžu se rozhodnout, co a jak dál... Tak aspoň ukázka různobarevných vln a také nádob, které mi usnadňují pletení z více barev. Jsou to polévkové mísy, které jsem kdysi sbírala a dneska je využívám právě při pletení:Hodně pohody

6 komentářů:

 1. Milá Lada mne sa páčia oba varianty svetríka,polievkové misy sú úžasné a keďže si blíženec budeš mať teraz niekedy narodeniny ak sa nemýlim.Takže Ti prajem všetko naj,naj,naj k Tvojim narodeninám.Maj sa pekne.
  Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Renátko, polévkové mísy opravdu dobře slouží, mám z nich radost. A moc děkuji za přání, uchovám si ho až do konce května. :-) Papa, měj se moc dobře.

   Vymazat
 2. Moooooc krásný projekt, já bych ten svetřík dodělala, vypadá tak něžňounce.....:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Mileno, jsem ráda, že se svetr líbí - určitě ho dodělám, možná to bude nějaký čas trvat, ale pak ho tu ukážu. Hodně pohody. :-)

   Vymazat
 3. Mně se ten svetr libi i jako chlapovi...... máte pěkný blog. Díky Pavel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavle, pochvala od muže potěšila dvojnásob, moc děkuji a jak jste asi zjistil, mám Váš blog v oblíbených... Hodně pohody..

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.