Počet zobrazení stránky

úterý 24. června 2014

Kocouří seznamování ve fotografiích

aneb Zvířena vzdává hold květeně. 
V sobotu jsem přinesla domů velkou bílou kytici a část dala do bílé vázičky, aby dělala společnost bílé africké fialce (ta mi pro radost věrně kvete už od loňského října).
Větší část přišla do barevné konvice - a u té okamžitě nastalo velké důvěrné kocouří seznamování, které vypadalo jak něžný taneček...Neustálé obcházení kolem dokola a čumáček zabořený do květů...


Na kocourkově pravé přední pacičce je ještě vidět vyholené místo, kde mu brala paní kocouřkodoktorka krev před třemi týdny, kdy byl tak nemocný...
Nakonec zmožen velkou námahou z toho tance padl jak podťatý (obvykle říkám, že sebou žuchl jak pytel brambor) vedle kytičky a odpočíval,

ale po chvíli se přesunul o stolek dál a šel všechny své nové dojmy vypovídat  andělíčkovi

vedle kterého opět ulehl k zaslouženému odpočinku a ze tohoto stanoviště ostražitě pozoroval okolí.

Ráda pozoruji našeho kocouřího miláčka - jednou bych chtěla vědět, co se odehrává v té jeho roztomilé kocouří kebulce a jestli ví, že se u nás má nejlíp na světě.:-)
Hodně pohody

4 komentáře:

 1. Milá Lada vidím,že kocúrik je veľký milovník kvetín,veľmi mu to pristane,parádne si ho nafotila.No veru by aj mňa zaujímalo či naši miláčikovia vedia že u nás sa majú najlepšie.
  Maj sa krásne.
  Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Reni, čím dál tím víc bych si přála být kocourkem u nás doma, to by byl život..:-) A určitě bych se tvářila vstřícněji na fotkách, i kdyby mne fotili tak často, jak já fotím svého kocourka. Přeji Ti hodně pohody.

   Vymazat
 2. To je ale kocouří zlatíčko !!!!! Poškrabkej ho pod bradičkou......................za mně...
  To očuchávání přesně znám ! Když odněkud přijedem, tak oba naši chlupáči jako první, místo jídla - říkáme, že jdou číst noviny :-) čumáky k nárazníku a "čtou", až ojedou celý nárazník, pak si teprve vzpomenou, že mají hlad !!!
  Ahoj
  jaromila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojka, tak přesně pod bradičkou mi laskavě dovolí ho šimrat celé hodiny, to má rád. A také rád oňuchává polici s botami, to je také spousta cizího světa - prostě jsou to miláčci, že? Hodně pohody.

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.