Počet zobrazení stránky

středa 9. července 2014

Pár slov...před necelými 4 lety mi kamarádka Gabi poslala pár odkazů na adresy zahraničních blogů, které se jí líbily. Tím pro mne - člověka,  který pracoval na počítači a s internetem ve své profesi od chvíle, kdy se tyto technické zázraky dostaly do největších firem naší země, otevřela zcela jiný svět internetu. Doposud jsem ho znala jen pro svou odbornou práci a neměla v podstatě čas ani náladu jít mimo svůj obor (vyjma mailů). Těmi několika odkazy jsem najednou objevila svět tvořivý a zábavný, svět blogů šikovných a přátelských lidí a to mne vedlo k založení vlastních stránek.  Ovšem na tři roky se mi  zablokovala možnost přikládat fotky (způsobil to nainstalovaný software k novému foťáku!), tudíž jsem se na tu dobu odmlčela. Dnes je vše v pořádku  (klepu na zuby) a mohla jsem pokračovat. Díky tomu jsem poznala tolik milých a šikovných lidí, takže jen lituji, že není čas se pravidelně virtuálně "setkávat" se všemi. Není to možné, protože denně přibývají další a další, u kterých by se ráda aspoň na chviličku zastavila... A tak velmi srdečně zdravím všechny milé vzdálené i blízké virtuální přátele a jsem za jejich poznání moc ráda. ♥

8 komentářů:

 1. Ake mile slova.. Dobre sa citaju...jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věř mi, že se mi ta milá slova i dobře psala.. :-) Hodně pohody.

   Vymazat
 2. Milá Lada,krásne si to veru napísala,aj mne je veľkým potešením ,že som spoznala tak milého a veľmi šikovného človeka ako si Ty .A samozrejme veľkého milovníka domácich miláčikov. Maj sa krásne.
  Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reni, konkrétně u Tebe mám pocit, že Tě znám už hodně dlouho jako svou velmi milou a věrnou virtuální kamarádku. Přiznám se, že když se mi nějakou chvíli "neozveš", tak přemýšlím, zda jsi v pořádku nebo zda nejsi na dovolené. Měj se hezky a hodně pohody přeji.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Ajko, díky - ale Tvá kytičko-broučí dobrodružství jsou nepřekonatelná. :-) Pa

   Vymazat
 4. ... celé tie tri roky som sa nevzdávala a stále klikala, či máš na blogu nový príspevok :-) ... až raz, keď som už neverila, si sa objavila, teším sa :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janinko, však jsem to moc dobře věděla a bylo mi líto, že si s Tebou nemůžu dál vyměňovat názory, radosti i strasti (třeba s našimi chlupatými čtyřnohými kamarády). Jsem moc ráda, že tě "znám". Hodně pohody.

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.