Počet zobrazení stránky

středa 11. února 2015

Hračky


,

Znáte to - občas člověku něco padne do oka a neodolá. Takže ač více než zletilá, přesto jsem si koupila před několika lety pár hraček a dělají radost mně i kocourkovi.  U tygříka se mi moc líbil obličej, přestože je to ve spojení s tygříkem podivné - ale jde o lidské mládě v oblečku tygříka:

Samozřejmě, když kocourek uviděl, že se něco začíná dít, musel být u toho - zvědavec, ale neposeděl, takže je rozmazaný. Hlavička tygříka je keramická stejně jako hlavička tohoto bílého ušatého tvorečka:

 Spolu s tímto bílým medvídkem jsou to všechno  kocourkovi kamarádi.Hodně pohody
8 komentářů:

 1. Nedivim se ze jsi neodolala jsou krasni .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou takoví pohodoví a pohled na ně je příjemný. Hodně pohody.

   Vymazat
 2. Jéj bože aké sú zlatučké tie by som brala aj ja majú také milučké tváričky.
  Pá , pá.
  Rena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reni, kdysi jsme v Kladně objevili prodejnu s panenkami, které měly obličejíčky podle malých dětí a také se všelijak tvářily - usměvavě, hněvivě, vztekle, uplakaně, některé spinkaly... Těch panenek bylo moc a my byli jak u vytržení z jejich krásy...Papa.

   Vymazat
 3. Ladi jsou krásní :o) však duchem jsme dětmi pořád ♥
  měj se hezky...
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martí, přesně jsi to vystihla, jen se mi zdá, se s přibývajícími lety jsem dětštější a dětštější...:-) Pa a měj se hezky. ♥

   Vymazat
 4. Ladi, máte s kocourkem krásné hračky :-) A moc se těším co budeš mít ze čtverečků a ta schovka na příze je nádherná :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi proto jsme s kocourkem oba takoví hodní - hrajeme si skoro pořád..:-))) A čtverečků je už přes padesát kusů, dokonce uvažuji, zda by z nich nešel umotat takový delší svetr, uvidím... Měj se krásně, Zdeni.

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.