Počet zobrazení stránky

středa 9. března 2016

Vánoční kaktusy

bílé, jeden růžový a bílá fialka jsou tradiční kytičky u nás doma. Kaktusy kvetly od listopadu do začátku ledna a než jsem jim stačila umýt listy od prachu, nasadily nové květy a kvetou znovu:


Nepodlehla jsem oblibě orchidejí, jak píšu - jsem prostě "konzerva", vánoční kaktusy, fialky a pelargonie mívala moje maminka, a tak ty nádherné květy skromných kaktusů jsou pro mne nejkrásnější:   
   
 Hodně pohody


2 komentáře:

 1. Lado, růžový vánoční kaktus máme leta ... před vánoci jsem viděla v Lidlu krásný bílý a říkala jsem si neutrácej a kam sním ... ale pořád jsem na něj myslela, takže příští rok je to jasný ... bílý prostě chci... jinak orchidej taky nemám žádnou a nijak jsem po ní neprahla... trochu se vracím po letech k fialkám... muškáty klasické jsou jasný, máme je leta na oknech a na dvoře ... máme i tlustici a takovou já říkám kaličku, nevím jak se to přesně jmenuje ... jinak mám ráda drobnější kytky ... teď "jdu" po netíku... zatím nic, ale já si počkám ...
  Měj se krásně. Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám ráda takové obyčejné kytky, stejně jako ty drobnější, míň nápadné. Teď mi odkvétá hyacint, ta vůně je úžasná. Měj se krásně.

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.