Počet zobrazení stránky

pondělí 21. srpna 2017

Začíná podzim...

Vždy, když začne na dvorečku rezavět kapradí, víme, že už začíná podzim.  Všechno je letos nějak dřív, loni kapradí rezavělo začátkem září. Zkusila jsem tedy ustřihnout několik květů hortenzie a dát je do vázy, jestli už půjdou usušit - usušit se mi daří jen ty květy, které jsou ustřižené z keře co nejpozději:
Zajímavé je, že letos bylo na keři míň květů a jsou všechny modré :V minulých letech byly na tomto jednom keři současně růžové, modré, zelené i na jednom květu bylo více barev:
Jestli se podaří květy usušit, tak je dostanou kamarádky Eva a Gábi a také vyměním ty loňské, které už ztrácejí barvu:Hodně pohody6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Díky, Ajko, ale velmi nedbale focené. :-) Měj se krásně.

   Vymazat
 2. ahojky, zrovna je taky suším, ale takové krásné tedy nemám... měj se krásně a děkuji za komentíky Margo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak se mi nepodařilo je hezky usušit, květy se zkroutily, budu to muset zkusit znovu. Asi na ně bylo ještě brzy. Měj se hezky.

   Vymazat
 3. Lado, máš krásnou hortenzii. Sušení to je sázka do loterie. Někdy mi to vyjde někdy ne, nevím kde je zakopaný pes. Loni hezky měnily barvy během sezóny. Letos to nebylo tak výrazné.
  Jarka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také se mi to sušení letos nepodařilo tak, jak loni. Nechala jsem na keři poslední dva květy, tak uvidím, jak ty dopadnou při sušení. Měj se krásně, Jarko.

   Vymazat

Vážím si každého vašeho komentáře a děkuji za ně.